Polerka

Polerowanie lakieru - Bydgoszcz

Stare auta nie wyglądają już ciekawie ani okazale
Autor zdjęcia: pixabay.com

Stare auta nie wyglądają już ciekawie ani okazale. Ich lakier jest mocno zniszczony, nadgryziony zębem czasu. Tutaj zdarzyła się jakaś obcierka, tam była stłuczka, przez co auto nosi sporo śladów “walki” drogowej. Czy jedynym sposobem, by znów wyglądało dobrze, jest lakierować samochód od nowa, wkładając w to nawet kilka tysięcy złotych?

Możliwe rozwiązania

Jak można się domyślić, nikt zapewne nie będzie chciał tak łatwo wydać dużych pieniędzy na to, by lakierować od zera stary i zniszczony samochód. W końcu nie jest to opłacalne, takie działanie przekroczy bowiem wartość pojazdu. Lepiej wtedy po prostu taki samochód zutylizować i kupić sobie nowy, lub też używany, ale w lepszym stanie. Jednak wychodzi na to, że są jeszcze opcje, by takie auto przywrócić do świata żywych. Jedną z nich jest polerowanie lakieru Bydgoszcz trzy dni na makijaż ma kilka bardzo dobrych serwisów, gdzie mechanicy za pomocą odpowiedniej polerki są w stanie tak poprawić wygląd auta, że trudno w to uwierzyć.

Sposób na “nowy” lakier

Niewprawne oko po profesjonalnej polerce nie będzie w stanie rozpoznać, czy auto jest od nowa polakierowane, czy po prostu oryginalny lakier został “podrasowany”. Tak naprawdę polerowanie polega na starciu wierzchniej, zniszczonej warstwy farby i wyłonieniu spod spodu tej części, która nie została jeszcze nadgryziona zębem czasu. Trzeba tylko pamiętać, że karoseria zniesie tylko kilka takich polerek, później dokopiemy się do podkładu i bez ponownego lakierowania się już nie obejdzie.

Tak czy inaczej, jedno dobre polerowanie starcza spokojnie na kilka lat. Warto też wydać dodatkowe kilkaset złotych na zabezpieczenie powłoki, choćby ceramiką, bezpośrednio po tym, gdy zostanie wykonane polerowanie lakieru Bydgoszcz ma serwisy, gdzie wszystkie te usługi wykonywane są jednocześnie, nie będziemy musieli więc jeździć w kilka miejsc i czekać.